- Tutujyly tormozly maýyp arabasy ýolda maýyp arabalaryny ulanýanlara rahatlyk, amatlylyk we dolandyryş üpjün etmek üçin niýetlenen örän ýeňil, ýöne berk hereketli enjamdyr. Ýeňil alýumin çarçuwasy bilen bu oturgyç 30 funtdan az agramda, ýöne iki gezek çarpaz daýanjy gurluşy sebäpli täsirli berklige eýe.
Bu maýyp arabasy durmuş ýörelgelerine laýyk gelýän göçme oturgyja mätäç bolan işjeň ulanyjylar üçin ajaýypdyr. Ykjam çarçuwa we gatlanýan dizaýn dynç günleri dynç almak üçin ulaglarda daşamagy ýa-da ulanylmaýan wagty öýde dar ýerlerde ýygnamagy we saklamagy aňsatlaşdyrýar. Tutujyly maýyp arabasynyň tormozlary içerki we daşarky gurşawlaryň arasynda ýumşak geçýär, 6 dýuýmlyk öň tekerler we 24 dýuýmlyk yzky tekerler üýtgeýän ýerlerde durnuklylygy üpjün edýär. Pnewmatiki tekerler şäheriň köçelerinde, seýilgäh ýollarynda ýa-da tekerli toprak ýollarynda ýumşak ýöremek üçin zarbalary özüne siňdirýär.
Oturgyç giňligi 16,14" (saýlaw boýunça 18,11") we çuňlugy 16,93" bolan Maýyp arabasy üçin niýetlenen tormozlar dürli göwre ölçeglerine laýyk gelýär. Oturgyç beýikligi 15,75"-den 35,04"-e çenli sazlanyp bilner, açylýan aýak plitalary bolsa aýak goldawyny sazlamaga mümkinçilik berýär. Ýumşak goltuklyklar rahatlyk berýär, berk neýlon örtük bolsa arassalamak aňsat. Açylanda, oturgyç diňe 26,77" giňlikde bolup, dar gapylardan ýa-da koridorlardan geçýär. Amatly saklamak we daşamak üçin inçe 12,60"-a çenli bükülýär. Maýyp arabasynyň şol agrama çenli ulanyjylary howpsuz goldamak üçin agramy 250 funtdyr. Yzky teker gulplary we tormozly ýoldaş tutawaçlary bilen ulanyjylar oturgyjy duruzmakda doly gözegçilik edýärler. -
- Eltip ýöremek üçin 30 funtdan az agramdaky ýeňil alýumin çarçuwa
- Bükülýän dizaýn 12.60 дюйm giňlige çenli ýygnalýar
- 6 дюйm öňdäki tekerler we 24 дюйm arka tekerler rahat sürýär
- Pnewmatiki şinalar şok siňdirişini üpjün edýär
- Rahatlyk üçin ýumşak açylýan aýak plitalary we gol daýançlary
- Çydamly, arassalamagy aňsat neýlon örtük
- Howpsuzlyk üçin yzky tekerleriň basylýan gulplary we tutga tormozlary
- 250 funt agrama çenli göterijilige ukyply
- Özelleşdirip bolýan oturgyç giňligi, beýikligi we çuňlugy
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC835LJ |
| Açylan giňlik | 68 sm / 26.77" |
| Gatlanan giňlik | 32 sm / 12.60" |
| Oturgyç giňligi | 41 sm / 16.14" (isleg boýunça: 46 sm / 18.11) |
| Oturgyç çuňlugy | 43 sm / 16.93" |
| Oturgyç beýikligi | 48 sm / 18.90" |
| Arka daýagyň beýikligi | 40 sm / 15.75" |
| Umumy beýiklik | 89 sm / 35.04" |
| Umumy uzynlyk | 106 sm / 41.73" |
| Arka tekeriň diametri | 61 sm / 24" |
| Öň kastoryň diametri | 15 sm / 6" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt.) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 106sm*30sm*94sm / 41.8"*11.9"*38.0" |
| Net agramy | 12.8 kg / 28 funt. |
| Umumy agram | 14.8 kg / 33 funt. |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 95 bölek |
| 40' FCL | 230 sany |
TÖLEG MÖHLETIÖnümçilikden öň 1.30% ilkinji töleg, iberişden öň galan 70% 2.AliExpressEscrow3.WestUnion
