JLÇargasy düşüp duran arkaly çagalar üçin oturgyçly #LC980LA-35
Beýany
- Alýumin çarçuwasy
- 6" PVC berk öň tekerler, berk tekerleri bolan 22" yzky tekerler, tekerler tormozlaryny gulplamak üçin basyň, gol daýançlaryny açyň
- Aýak dayaklary üýtgedildimi? Pnewmatiki yzky teker we aşak düşürilýän tutawaç
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa bölekleri sowgat bereris
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC980LA-35 |
| Açylan giňlik | 50 sm |
| Gatlanan giňlik | 30 sm |
| Oturgyç giňligi | 35 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 38 sm |
| Oturgyç beýikligi | 48 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 40 sm |
| Umumy beýiklik | 89 sm |
| Umumy uzynlyk | 97 sm |
| Arka tekeriň diametri | 22' |
| Öň kastoryň diametri | 6' |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 87sm*33sm*69sm |
| Net agramy | 12,7 kg |
| Umumy agram | 14,2 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 144 bölek |
| 40' FCL | 372 sany |