Yza aýlanýan goltuklary, aýrylyp we galdyrylyp bilýän aýak dayaklary, MAG görnüşli tekerleri bolan hromlanan ýalpyldawuk maýyplar üçin arabajyk
Beýany
#LC12BCG — ýokary arkasy bilen ýaýylýan el bilen işleýän maýyp arabasynyň bir görnüşi. Ol hrom örtükli berk uglerod polat çarçuwasy bilen gelýär. Ýaýylýan mehanizm 180 gradusa çenli çäksiz sazlamalara mümkinçilik berýär; Gollaryň ýaýylýan ýagdaýy üçin daýanç uzaldyjysy bar.
Esasy maglumatlar
- Öýjükler:
-
Reabilitasiýa terapiýasy üçin enjamlar
- Gelip çykan ýeri:
-
Guangdong, Hytaý
- Önüm:
-
Ýönekeý dizaýn gollanmasy Medline Commode maýyp arabasy JL609L
- Ulanyş:
-
Hassahana, Öý, Garrylar öýi we ş.m.
- Logotip:
-
Adaty ýaly bolup biler
- Dizayn:
-
Özleşdirilen görnüşde garşylandy
- Adamlar üçin:
-
Gartaşan adamlar, maýyp adamlar, hassalar we ş.m.
- Kepillik:
-
Iberilen senesinden bir ýyl

Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC212BCG |
| Açylan giňlik | 55 sm / 21.65" |
| Gatlanan giňlik | 32 sm / 12.60" |
| Oturgyç giňligi | 46 sm / 18.11" |
| Oturgyç çuňlugy | 44 sm / 17.32" |
| Oturgyç beýikligi | 49 sm / 19.29" |
| Arka daýagyň beýikligi | 49 sm / 19.29" |
| Umumy beýiklik | 107 sm / 42.13" |
| Umumy uzynlyk | 103 sm / 40.55" |
| Arka tekeriň diametri | 41 sm / 16" |
| Öň kastoryň diametri | 15 sm / 6" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt) |
?
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 83sm*33sm*109sm / 32.7"*13.0"*43.0" |
| Net agramy | 20.2 kg / 45 funt |
| Umumy agram | 22.4 kg / 50 funt |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' ?FCL | 94 sany |
| 40' FCL | 230? bölek |