Beýany
Rahat we amaly hereket kömek çözgüdini gözleýän adamlar üçin ajaýyp ýoldaş bolan täze rolikli konkini hödürleýär. Öňdebaryjy dizaýny we innowasion aýratynlyklary bilen bu rolik deňsiz-taýsyz rahatlyk we ýeňillik hödürleýär.
Rolik sizi hemişe howpsuz we ygtybarly saklamak üçin ygtybarly gulplama funksiýasy bilen gelýär. Hereketleriňizi doly gözegçilikde saklamak üçin tizligiňizi haýallaşdyrmak ýa-da tormozlamak üçin aşak çekiň. Seýilgähde ýöreýän bolsaňyz ýa-da köp adamly ýerde ýöreýän bolsaňyz, bu rolikli stul size ynam bilen erkin hereket etmäge mümkinçilik berer.
Mundan başga-da, rolik boýy sazlamagyň bäş derejesini hödürleýär, bu bolsa ony şahsy zerurlyklaryňyza laýyklykda sazlamaga mümkinçilik berýär. Boýuňyz nähili bolsa-da, dogry duruşy saklamak we arkaňyza we bogunlaryňyza düşýän agramy azaltmak üçin iň gowy eşikleri tapyp bilersiňiz.
Bu rolik size gerek bolan ýerde we islendik wagtda rahat oturgyç opsiýalaryny üpjün etmek üçin kaşaň PU ýumşak oturgyç ýastykçalary bilen üpjün edilen. Özüňizi ýadaw duýanyňyzda, diňe oturyň, dynç alyň, güýç alyň we soňra aňsatlyk bilen işe dowam ediň.
Baraban saklamak we daşamak aňsatlygyny ýokarlandyrmak üçin gatlanýan funksiýa bilen hem dizaýn edilen. Rolik awtoulagyň bagajyna, şkafyna ýa-da dar ýere ajaýyp gabat gelýän kiçi ölçegde aňsatlyk bilen gatlanyp bilner. Göwrümli hereketlilik bilen göreşýän günler geçdi. AIDS.
Rolikli konki sürmegiň getirýän azatlygyny we garaşsyzlygyny duýuň. Ygtybarly hyzmatdaşyňyzyň ýanyňyzdadygyny bilip, günüňizden ynam bilen geçiň. Çäklendirmeler bilen hoşlaşyň we bu ajaýyp rolikli dünýäsiniň mümkinçiliklerine hoş geldiňiz.

Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa bölekleri sowgat bereris.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | LC9188LH |
| Umumy giňlik | 60 sm |
| Umumy beýiklik | 84-102 sm |
| Umumy çuňluk (öňden arka tarap) | 33 sm |
| Oturgyç giňligi | 35 sm |
| Kasteriň Dia. | 8" |
| Agramlyk örtük. | 100 kg |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 60*54*18sm |
| Net agramy | 6.7 kg |
| Umumy agram | 8 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 480 bölek |
| 40' FCL | 1150 sany |