Motoryň güýji: 24V DC250W*2 (Çotga Motor)Batareýa: 24V12AH, 24V20AH (Litium batareýa)Zarýad beriş wagty: 8 sagatÝörilen aralyk: 10-20KM (ýol ýagdaýyna we batareýanyň kuwwatyna baglylykda) Sagatda: 0-6KM (bäş tizlikli sazlanyp bilner)
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | LC155 |
| Açylan giňlik | 57 sm |
| Gatlanan giňlik | 26 sm |
| Oturgyç giňligi | 45 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 41 sm |
| Oturgyç beýikligi | 55 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 41 sm |
| Umumy beýiklik | 98 sm |
| Umumy uzynlyk | 115 sm |
| Arka tekeriň diametri | 12" |
| Öň kastoryň diametri | 8" |
| Agramlyk örtük. | 100 kg |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 88*47*93sm |
| Net agramy | 38 kg |
| Umumy agram | 40.4 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 |
| 20' FCL | 71 sany |
| 40' FCL | 174 sany |