MAG yzky tekerleri we aýrylyp bilinýän aýak daýançlary bilen ykdysady taýdan amatly el bilen işleýän maýyplar arabasy
Beýany#JL972B el bilen işleýän maýyp arabasynyň ykdysady görnüşidir! Ýalpyldawuk kümüş bilen örtülen berk hromlanan polat çarçuwa bilen gelýär. Ýumşak örtük berk we rahat PVX-den ýasalýar, 24" MAG yzky tekerleri we 8" öň tekerleri rahat ýöremegi üpjün edýär. Saklamak we daşamak üçin 11,4"-e bükülip bilner.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC972B |
| Açylan giňlik | 65 sm / 25.59" |
| Gatlanan giňlik | 26 sm / 10.24" |
| Oturgyç giňligi | 41 sm / 16.14" (isleg boýunça: 46 sm / 18.11) |
| Oturgyç çuňlugy | 46 sm / 18.11" |
| Oturgyç beýikligi | 51 sm / 20.08" |
| Arka daýagyň beýikligi | 42 sm / 16.54" |
| Umumy beýiklik | 89 sm / 35.04" |
| Umumy uzynlyk | 100 sm / 39.37" |
| Arka tekeriň diametri | 61 sm / 24" |
| Öň kastoryň diametri | 21.32 sm / 8" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt.) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 80sm*24sm*89sm / 31.5"*9.5"*35.1" |
| Net agramy | 19 kg / 42 funt |
| Umumy agram | 21 kg / 46 funt |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 164 bölek |
| 40' FCL | 392 bölek |
Maýyp arabalaryny abatlamak boýunça maslahatlar
Maýyp arabalaryňyzy arassa ýagdaýda saklamak üçin, ony aýda bir gezek barlap durmaly. Ähli biraz ýyrtylýan boltlary we wintleri berkidiň, hiç zadyň döwülmedigine göz ýetiriň, tekerleriňizi barlaň we döwülmeleriň ýa-da düýpli aşynmalaryň bardygyny ýa-da ýokdugyny görüň. Köp zatlary çalt düzedip bilersiňiz, ýöne düzedip bilmeseňiz, iň bolmanda döwülmezden öň näme sargyt etmelidigiňizi bilersiňiz. Maýyp arabalaryny abatlamak boýunça bu maslahatlar we maslahatlar size ýarandygyna umyt edýärin.
ELTIP BERMEK1. Müşderilerimize FOB, Guançžou, Şençžen we Foşanto iberişlerini hödürläp bileris2. Müşderi üçin CIF talaby3. Başga Hytaý üpjün edijisi bilen garyşdyrylan konteýner*DHL, UPS, Fedex, TNT: 3-6 iş güni*EMS: 5-8 iş güni*Hytaý poçtasy: Günbatar Ýewropa, Demirgazyk Amerika we Aziýa 10-20 iş güniGündogar Ýewropa, Günorta Amerika we Ýakyn Gündogara 15-25 iş güni