Iki çarpaz daýanjy bolan ykdysady el bilen işleýän maýyplar üçin araba #LC874
BeýanyÝalpyldawuk kümüş reňkli berk hromlanan polat çarçuwa bilen gelýär.
Iki çarpaz daňly ygtybarly maýyplar arabasy size howpsuz gezelenç hödürleýär.
Ýumşak örtük PVX-den ýasalyp, berk we rahat,
24 дюйmlik yzky tekerler we 8 дюйmlik öňdäki tekerler rahat gezelenç üpjün edýär.
Saklamak we daşamak üçin 10.61 дюйm ölçegde bükülip bilner.
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa bölekleri sowgat bereris
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC874 |
| Açylan giňlik | 60 sm |
| Gatlanan giňlik | 27 sm |
| Oturgyç giňligi | 41 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 43 sm |
| Oturgyç beýikligi | 51 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 38.5 sm |
| Umumy beýiklik | 91 sm |
| Umumy uzynlyk | 103 sm |
| Arka tekeriň diametri | 61 sm / 24" |
| Öň kastoryň diametri | 20.32 sm / 8" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 94*28*92sm |
| Net agramy | 17.4 kg |
| Umumy agram | 19.4 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 116 sany |
| 40' FCL | 277 sany |