Aýlanyp bolýan goltuklary, aýrylýan aýaklary, iki çarpaz daýanjy we aşak düşürilýän tutawaçlary bolan özüne çekiji bahaly el bilen dolandyrylýan maýyplar arabasy#LC908AQ
Beýany
Rahat aýlanýan goltukly maýyp arabasy, hereket kynçylyklary bolan adamlara ajaýyp rahatlyk we amatlylyk bermek üçin döredilen ygtybarly we köpugurly hereket kömekçisidir. Takyklyk we jikme-jikliklere üns bermek bilen döredilen bu maýyp arabasy berkligiň, funksiýanyň we rahatlygyň iň gowy utgaşmasyny hödürleýär, bu bolsa ony gysga we uzak möhletli ulanmak üçin ideal saýlawa öwürýär. Gündelik işlerde kömege mätäç bolsaňyz ýa-da açyk howada syýahatlar üçin ygtybarly ýoldaş gözleýän bolsaňyz, bu maýyp arabasy siziň zerurlyklaryňyzy kanagatlandyrmak üçin döredildi.
Çydamly hromlanan uglerod polat çarçuwasy bilen gurlan "Comfortable Flip-Back Armrest" maýyp arabasy berk goldaw we durnuklylyk hödürleýär. Ýokary hilli materiallaryň ulanylmagy onuň uzak möhletli işlemegini üpjün edýär we dürli zerurlyklary bolan adamlar üçin ygtybarly wariant edýär. Maýyp arabasynyň iki gezek çarpaz daýanjy dizaýny onuň gurluş bitewüligini has-da ýokarlandyrýar, ulanyş wagtynda iň ýokary goldaw we howpsuzlyk üpjün edýär.
Bu maýyp arabasy rahatlygy we amatlylygy ileri tutýan birnäçe aýratynlyklar bilen üpjün edilen. Yza çekilýän we ýumşak goltuk daýançlary howpsuz we aňsat daşamagy üpjün edýär, bu bolsa ulanyjylara maýyp arabasyna aňsatlyk bilen girip-çykmaga mümkinçilik berýär. Ýumşak Oksford mata örtügi diňe bir berkligi üpjün etmek bilen çäklenmän, eýsem arassalamak hem aňsat, arassa we rahat oturgyç tejribesini üpjün edýär. Mundan başga-da, alýumin aýlanýan aýak plitalary bolan aýrylyp we açylyp-ýapylýan aýak daýançlary dürli beýiklikdäki ulanyjylara laýyk gelýän sazlanyp bilinýän aýak goldawyny hödürleýär.
Rahat aýlanýan goltukly maýyp arabasy onuň ulanylyşyny gowulandyrýan funksional aýratynlyklary öz içine alýar. 8 dýuýmlyk PVC berk öň tekerler dürli ýüzlerde ýumşak manewrasiýa we aňsatlyk bilen nawigasiýa üpjün edýär. Berk tekerleri bolan 24 dýuýmlyk çalt aýrylýan yzky tekerler durnuklylyk we ygtybarly dartyş üpjün edýär, rahat gezelenç üpjün edýär. Itek tormozlary howpsuz duralga üpjün edýär we tötänleýin aýlanmagyň öňüni alýar. Açylan ini 60 sm we gatlanan ini 27 sm bolan bu maýyp arabasy manewrasiýa we ykjamlygyň arasynda deňagramlylyk üpjün edýär, aňsat saklamagy we daşamagy ýeňilleşdirýär. Oturgyç ölçegleri ini 43 sm we çuňlugy 42 sm, oturgyç beýikligi 49 sm we arka daýanjygyň beýikligi 44 sm bilen utgaşdyrylyp, ulanyjy üçin iň gowy rahatlygy üpjün edýär. Mundan başga-da, maýyp arabasynyň umumy beýikligi 92 sm we umumy uzynlygy 104 sm bolup, ykjam dizaýn bilen giň oturgyç meýdanynyň arasynda deňagramlylyk döredýär. 113 kg / 250 funt (konserwatiw: 100 kg / 220 funt) agram kuwwaty bilen bu maýyp arabasy dürli ulanyjylara laýyk gelýär.

Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC908AQ |
| Açylan giňlik | 60 sm |
| Gatlanan giňlik | 27 sm |
| Oturgyç giňligi | 43 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 42 sm |
| Oturgyç beýikligi | 49 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 44 sm |
| Umumy beýiklik | 92 sm |
| Umumy uzynlyk | 104 sm |
| Arka tekeriň diametri | 61 sm / 24" |
| Öň kastoryň diametri | 20.32 sm / 8" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 82*26.5*77sm |
| Net agramy | 16.9 kg |
| Umumy agram | 19.1 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 160 sany |
| 40' FCL | 384 sany |