Açylýan goltuk daýanjy maýyplar üçin araba #LC905
BeýanyÇydamly poroşok örtükli polat çarçuwa bilen gelýär
Mata oturgyç we arka daýanç
24" PU yzky tekerleri we 8" öň PU tekerleri rahat gezelenç üpjün edýär
Açylýan stol goltugy, sazlanýan aýak plitasy we maglumat bilen üpjün edilýän aýak diregi
Saklamak we daşamak üçin 12,6 dýuým ölçegde bükülip bilner
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa şaýlaryny sowgat bereris.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | LC905 |
| Umumy giňlik | 66 sm |
| Oturgyç giňligi | 27 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 46 sm |
| Oturgyç beýikligi | 50 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 39 sm |
| Umumy beýiklik | 88 sm |
| Umumy uzynlyk | 101 sm |
| Öňki kastoryň/arka tekeriň diametri | 8"/24" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 81*28*91sm |
| Net agramy | 18 kg |
| Umumy agram | 20 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 136 sany |
| 40' FCL | 325 sany |
| |