Aşak aýlanýan goltuklary we aýrylyp bolýan aýak dayaklary bolan komod maýyp arabasy,
Beýany#LC6921 - bu size hereketliligiňizde we gündelik işleriňizde garaşsyzlyk berip bilýän komodly ýönekeý görnüşli maýyp arabasydyr. Maýyp arabasynyň özbaşdak we aýrylyp bilinýän we plastik komodly çelek bar ýa-da oturgyjy unitazyň üstüne goýup bilersiňiz. Oturgyç poroşok örtükli berk polat çarçuwa bilen gelýär. Oturgyç aşak aýlanýan goltuklary we aýrylyp bilinýän aýak daýançlary bilen gelýär. Ýumşak örtük berk we rahat PU materialdan ýasalýar, 5 dýuýmlyk tigirler ýumşak ýöremegi üpjün edýär. Aňsat saklamak we daşamak üçin akylly aýrylýan dizaýn.
AýratynlyklarSaklamak we daşamak üçin akylly aýrylýan dizaýn.
Toz bilen örtülen berk polat çarçuwa
Aýrylyp bilinýän oturgyç paneli
Gapagy bolan aýrylyp bolýan plastik komod çelek? 5" PVC tekerler, gulp tormozly arka tekerler
Ýumşak gol daýançlary aşak düşürip bolýar
PE aýlanýan aýak plitalary bilen aýrylyp we açylyp-ýapylýan aýak daýançlary
Ýumşak PU örtükleri berk we arassalamak aňsat
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC6921 |
| Umumy giňlik | 55 sm / 21.65" |
| Oturgyç giňligi | 45 sm / 17.32" |
| Oturgyç çuňlugy | 44 sm / 17.32" |
| Oturgyç beýikligi | 53 sm / 20.87" |
| Arka daýagyň beýikligi | 38 sm / 14.96" |
| Umumy beýiklik | 96 sm / 37.80" |
| Umumy uzynlyk | 95 sm / 37.40" |
| Öň kastoryň diametri | 13 sm / 5" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 56sm*45.5sm*29.5sm / 22.1"*18.0"*11.7" |
| Net agramy | 13 kg / 29 funt |
| Umumy agram | 15 kg / 33 funt |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 370 bölek |
| 40' FCL | 860 bölek |