Nagyş görnüşli alýumin oturgyçly arabasy we LC807LAJ

Beýany
ALÝUMINIUM ÝEŇIL AGRAMLY OTYRGYÇ ÇARÇUWASY
BERKILEN GOL DAYANDYJY
BERK EDILEN PIÝADA MAÝDALARY
GATLY KASTOR
PNEWMATIK YZKY TEKER
YZA AÇYLÝAN TUTGYÇ
ÝUNAÝTED TORMOZYNYŇ BLUKLANMASY
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC807LAJ |
| Açylan giňlik | 61 sm |
| Gatlanan giňlik | 23 sm |
| Oturgyç giňligi | 46 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 42 sm |
| Oturgyç beýikligi | 49 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 44 sm |
| Umumy beýiklik | 92 sm |
| Arka tekeriň diametri | 20" |
| Öň kastoryň diametri | 6" |
| Agramlyk örtük. | 100 kg / 220 funt |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 82*28*76sm |
| Net agramy | 11.7 kg |
| Umumy agram | 14 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 155 sany |
| 40' FCL | 385 sany |
BIZ BARADA
1993-nji ýylda esaslandyrylan “Foshan Jianlian Homecare Products Company Limited” kompaniýasy öňdebaryjy kompaniýalaryň biridir.
öndürijilermaýyp arabalary, ýöremek üçin serişdeler, ýöremek üçin taýaklar, wanna howpsuzlygy ýaly lukmançylyk önümleriönümler we beýleki hassahanaenjamlar. Şeýle hem, müşderileriň nusgalaryna laýyklykda önümleri dizaýn edip we öndürip bileris.
BIZIŇ HYZMATYMYZ
1. OEM we ODM kabul edilýär
2. Nusga elýeterli
3. Beýleki ýörite aýratynlyklary özleşdirip bolýar
4. Ähli müşderilere çalt jogap bermek
ELTIP BERMEK
1. Biz müşderilerimize FOB Guangzhou, Shenzhen we Foshan teklip edip bileris
2. Müşderiniň talabyna laýyklykda CIF
3. Gapjygy beýleki Hytaý üpjün edijisi bilen garyşdyryň
* DHL, UPS, Fedex, TNT: 3-6 iş güni
* EMS: 5-8 iş güni
* Hytaý poçtasy howa poçtasy: Günbatar Ýewropa, Demirgazyk Amerika we Aziýa 10-20 iş güni
Gündogar Ýewropa, Günorta Amerika we Ýakyn Gündogara 15-25 iş güni