Polatdan ýasalan maýyp arabasynyň aýratynlyklary
Berk we çydamly
Polat berk we zarbalara çydamly, ýokary agramly ýa-da gündelik ulanyşda ýokary intensiwlikli ulanyjylar üçin amatly.
Uzak wagtlap ulanmak bilen deformasiýa düşmegi aňsat däl we onuň ömrü uzak.
Güýçli ýük göterijilik ukyby
Adatça ýük göterijilik 100-150 kilogram aralygynda bolýar we käbir güýçlendirilen modeller 200 kilogramdan hem köp bolup bilýär, bu bolsa agyr ulanyjylar üçin amatlydyr.
Ykdysady baha
Alýumin lehimi, titan lehimi we beýleki materiallar bilen deňeşdirilende, polatdan ýasalan maýyp arabasynyň bahasy arzan, býujeti çäkli ulanyjylar üçin amatly.
Ýokary agram
Polat ýokary dykyzlyga eýedir we maýyp arabalarynyň agramy adatça 15-25 kg bolýar, bu bolsa ýeňil materiallara garanyňda işlemegi we daşamagy has amatly däl edýär.
Ýönekeý tehniki hyzmat
Polat ýüzi adatça poslama garşy işleme bilen işlenilýär (meselem, boýag spreyi ýa-da elektrokaplama), gündelik arassalamak ýeterlik, ýöne uzak wagtlap çygly gurşawdan gaça durmaly.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | LC952 |
| Açylan giňlik | 61 sm |
| Gatlanan giňlik | 27 sm |
| Oturgyç giňligi | 46 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 41 sm |
| Oturgyç beýikligi | 53 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 40 sm |
| Umumy beýiklik | 95 sm |
| Umumy uzynlyk | 107 sm |
| Arka tekeriň diametri | 61 sm / 24" |
| Öň kastoryň diametri | 20.32 sm / 8" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 98*28*96sm |
| Net agramy | 17.8 kg |
| Umumy agram | 19.8 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 160 bölek |
| 40' FCL | 384 bölek |
Maýyp arabalarynyň standart aýratynlyklary gartaşan adamlaryň saýlamagyny has amatly edýär
Döwlet eýeçiligindäki, milli kanunlar we maşgala düzgünleri; aýdylyşy ýaly: hiç bir düzgün aýlaw döredip bilmez; dünýä şeýle, ol zatlaryň ösüş ugruny we durmuşdaky käbir hakykatlary aýdyň görkezýär; önümler üçin hem şeýle, eger olar resmi bolsa, sarp etmäge mümkinçilik berýän belli bir aýratynlyklary we parametrleri bar. Okyjy bir seretseň düşnükli bolýar, şonuň üçin JIANLIAN-yň öz markasy ýa-da söwda belgisi bar we gowy ýa-da erbetligi başgalar tarapyndan bahalandyrylar. Polat çarçuwaly maýyp arabasy şeýle. Ergonomikanyň ýörelgesine laýyklykda, adamlaryň ýaşaýyş giňişliginiň ölçegini we gurşawyny ylmy taýdan we takyk kesgitleýär. Bu häzirki zaman inženerçilik dizaýnynda giňden ulanylýan usuldyr.
Häzirki wagtda gartaşan adamlaryň durmuşy indi içgysgynç däl, hatda mümkin bolsa-da