Ofset tutawaçly, beýikligi sazlanyp bilýän üç aýakly hasa #LC926
Beýany
1. Güýçli goldaw berýän ştatiw binýady bilen.
2. Ýeňil we gowy hilli, ýaşuly adamlar ony howpsuz we amatly ulanýarlar.
3. Boýy aňsatlyk bilen sazlap bolýar.
4. Alýumin oksidi öndürmek bilen, ýüzi poslamaga çydamlydyr.
5. Aşakky ujy taýmaýan rezinden ýasalyp, islendik ýerde ulanylyp bilner (çygly ýer, palçyk ýol, asfaltlanmaýan ýol we ş.m.)
6. El tutujysyny öz islegiňize görä üýtgedip bolýar.(siziň talabyňyza laýyklykdas)
7. Önümiň reňkini öz islegiňize görä üýtgedip bolýar.(talabyňyza laýyklykda)
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa bölekleri sowgat bereris.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC926 |
| Tüpe | Ekstrudirlenen alýumin |
| El tutujysy | PP (Polipropilen) |
| Maslahat | Rezin |
| Umumy beýiklik | 73.5-93.5 sm / 28.94"-36.81" |
| Ýokarky turbanyň diametri | 22 mm / 7/8" |
| Aşakky turbanyň diametri | 19 mm / 3/4" |
| Galyň. Turba diwary | 1,2 mm |
| Agramlyk örtük. | 135 kg / 300 funt. |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 79sm*30sm*34sm / 31.1"*11.8"*13.4" |
| Her karton üçin mukdary | 10 bölek |
| Arassa agram (bir bölek) | 0.75 kg / 1.67 funt. |
| Arassa agram (Jemi) | 7.50 kg / 16.70 funt. |
| Umumy agram | 8.80 kg / 19.56 funt. |
| 20' FCL | 347 karton / 3470 bölek |
| 40' FCL | 844 karton / 8440 bölek |