MAG tekerlerli ykdysady el bilen işleýän maýyplar üçin arabajyk #LC809B

Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa bölekleri sowgat bereris .

Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | LC809B |
| Umumy giňlik | 66 sm |
| Oturgyç giňligi | 46 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 43 sm |
| Oturgyç beýikligi | 48 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 39 sm |
| Umumy beýiklik | 87 sm |
| Umumy uzynlyk | 104 sm |
| Öňki kastoryň/arka tekeriň diametri | 8"/24" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 83*50*57.5sm |
| Net agramy | 17.2 kg |
| Umumy agram | 19.2 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 144 sany |
| 40' FCL | 372 bölek |
| |