Transit sport maýyp arabasy#LC9002LABJ
Beýany
● Alýumin çarçuwa? Aýlanýan goltuk we aýak daýanjy? PU kastor pu yzky tigir? Birleşdirilen tormoz bilen, aşak düşürilýän tutawaç bilen
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa bölekleri sowgat bereris.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC9002LABJ |
| Umumy giňlik | 44 sm |
| Oturgyç giňligi | 21 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 30 sm |
| Oturgyç beýikligi | 43 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 33 sm |
| Umumy beýiklik | 79 sm |
| Umumy uzynlyk | 88 sm |
| Öňki kastoryň/arka tekeriň diametri | 6″ we 8″ |
| Agramlyk örtük. | 100 kg |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 72*24*70sm |
| Net agramy | 7.9 kg |
| Umumy agram | 9.2 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20′ FCL | 203 bölek |
| 40′ FCL | 473 bölek |