Ýeňil tranzit oturgyçly arabalar üçin #LC9001LJ
Beýany
Daşamagy aňsat çagalar üçin hereketlilik üçin maýyp arabasy hereket kömegine mätäç çagalar üçin ajaýyp oturgyç wariantyny hödürleýär. Bu berk, ýöne ýeňil maýyp arabasy çagalaryň rahat we amatly daşalmagyna mümkinçilik berýär.
Ýokary hilli alýumin lehimli çarçuwa hem berk, hem-de ýeňil. Has berklik we stil üçin anodlaşdyrylan örtüge eýe. Oturgyç we arka daýanç iň ýokary rahatlyk we howa akymy üçin dem alýan neýlon örtük bilen örtülen. Goltuk daýançlary hem ýumşak we gerek bolmadyk ýagdaýynda yzyna öwrülip bilner.
Bu oturgyç çaganyň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin niýetlenen köp sanly aýratynlyklar bilen üpjün edilen. Onuň 5 dýuýmlyk öň we 8 dýuýmlyk yzky tekerler köp ýerlerde rahat hereket etmäge mümkinçilik berýär. Yzky tekerlerde oturgyjy saklananda berkitmek üçin tigir gulplary bar. El tormozlary bolan rullar maýyp arabasyny haýallaşdyrmak we saklamak üçin ýoldaşlyk dolandyryşyny üpjün edýär. Bükülýän alýumin aýak daýançlary çaganyň aýagynyň uzynlygyna laýyk gelýän uzynlygy sazlanýar.
Çagalaryň we syýahatyň zerurlyklaryny göz öňünde tutup, bu aňsat daşalýan çagalar üçin hereketli maýyp arabasy amatly daşamak we saklamak üçin niýetlenipdir. Diňe 32 sm gatlanan giňligi bilen ykjam ölçegde gatlanýan bu araba awtoulagyň bagajynyň köpüsine we kiçi giňişliklere sygýar. Şeýle-de bolsa, açylanda, çagany rahat oturtmak üçin giň oturgyç giňligi 37 sm we umumy uzynlygy 97 sm üpjün edýär. Umumy beýikligi 90 sm we yzky tekeriniň diametri 8 dýuým bolan bu araba içerki we daşarky ulanyşa laýyk gelýär. Onuň iň ýokary agramy 100 kg bolup, çagalaryň agramynyň köpüsine çydap bilýär.
Daşamak aňsat bolan çagalar üçin hereketli maýyp arabasy özbaşdak ýöräp bilmeýän çagalar üçin syýahat üçin amatly oturgyç çözgüdini hödürleýär. Onuň berk we ýeňil dizaýny, ähli aýratynlyklary we ykjam gatlanýan ölçegleri ony ýolda ulanmak üçin ajaýyp edýär. Bu maýyp arabasy çaganyň hereketini we gündelik işini gowulandyrýar, öýden daşarda has köp garaşsyzlyk we sosial gatnaşyk mümkinçiliklerini döredýär.
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa bölekleri sowgat bereris.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | LC9001LJ |
| Umumy giňlik | 51 sm |
| Oturgyç giňligi | 37 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 33 sm |
| Oturgyç beýikligi | 45 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 35 sm |
| Umumy beýiklik | 90 sm |
| Umumy uzynlyk | 97 sm |
| Öňki kastoryň we yzky tekeriň diametri | 5"/ 8" |
| Agramlyk örtük. | 100 kg |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 52*32*70sm |
| Net agramy | 6.9 kg |
| Umumy agram | 8.4 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 230 bölek |
| 40' FCL | 600 bölek |