Hromlanan polat çarçuwaly ykdysady el bilen işleýän maýyplar üçin araba #LC809
LC809 gara we ýumşak

Beýany
Çydamly hromlanan uglerod polat çarçuwasy
8" PVC berk öň tekerler
Berk tekerleri bolan 24 dýuýmlyk arka tekerler
Tigir tormozlaryny gulplamak üçin basyň
Dat almaýan polatdan ýasalan gapdal goragly berk we ýumşak gol daýajyklar
Alýumin aýlanýan aýak plitalary bolan aýak daýançlary
Ýumşak PVX örtükleri berk we arassalamak aňsat
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa şaýlaryny sowgat bereris.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | LC809 |
| Umumy giňlik | 66 sm |
| Oturgyç giňligi | 46 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 43 sm |
| Oturgyç beýikligi | 48 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 39 sm |
| Umumy beýiklik | 87 sm |
| Umumy uzynlyk | 104 sm |
| Öňki kastoryň/arka tekeriň diametri | 8"/24" |
| Agramlyk örtük. | 100 kg / 220 funt |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 93*21*88sm |
| Net agramy | 16 kg |
| Umumy agram | 18 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' ?FCL | 144 sany |
| 40' FCL | 372 sany |