Pnewmatik alýumin maýyp arabasy we LC808L

Beýany
Pnewmatiki alýumin maýyp arabasy bazardaky iň ýeňil ulag oturgyçlarynyň biridir, agramy bary-ýogy 22 funt! Saýlap boljak reňk bilen, sizi ajaýyp görnüşde daşap bolýar. Howpsuzlyk kemeri we aýlanyp açylýan aýak daýançlary standart görnüşde bar we bu oturgyçdan münmegi we çykmagy aňsatlaşdyrýar. Çalt ýygnamak saklamak we daşamak üçin has aňsat, ýumşak goltuk daýançlary bolsa goşmaça rahatlyk goşýar. Berk kastor we pnewmatiki yzky tigir bilen hatda gödek ýerlerde hem howpsuz we ýumşak syýahat edip bilersiňiz.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC808L |
| Açylan giňlik | 61 sm |
| Gatlanan giňlik | 23 sm |
| Oturgyç giňligi | 46 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 40 sm |
| Oturgyç beýikligi | 45 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 39 sm |
| Umumy beýiklik | 87 sm |
| Arka tekeriň diametri | 24" |
| Öň kastoryň diametri | 6" |
| Agramlyk örtük. | 100 kg / 220 funt |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 94*28*90sm |
| Net agramy | 10.7 kg |
| Umumy agram | 12.7 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20" FCL | 115 sany |
| 40" FCL | 285 sany |
Artykmaçlyk
Alýumin maýyp arabasy dikeldiş üçin möhüm guraldyr. Ol diňe fiziki taýdan maýyplar we hereketi çäkli adamlar üçin ulag serişdesi bolmak bilen çäklenmän, eýsem has möhümi, olara maýyp arabalarynyň kömegi bilen maşk etmäge we jemgyýetçilik işlerine gatnaşmaga mümkinçilik berýär.
Serwirleme
Önümlerimiziň bir ýyl kepilligi bar, eger sizde haýsydyr bir mesele ýüze çyksa, biziň bilen habarlaşyň, size kömek etmek üçin elimizden gelenini ederis.
ELTIP BERMEK


1. Biz müşderilerimize FOB Guangzhou, Shenzhen we Foshan teklip edip bileris
2. Müşderiniň talabyna laýyklykda CIF
3. Gapjygy beýleki Hytaý üpjün edijisi bilen garyşdyryň
* DHL, UPS, Fedex, TNT: 3-6 iş güni
* EMS: 5-8 iş güni
* Hytaý poçtasy howa poçtasy: Günbatar Ýewropa, Demirgazyk Amerika we Aziýa 10-20 iş güni
Gündogar Ýewropa, Günorta Amerika we Ýakyn Gündogara 15-25 iş güni