Gyzgyn satylýan alýumin oturgyçly arabalar

Beýany
UÇARYLYK MAÝYP KARSAJASY, ALÝUMINIUMIN ÝEŇIL AGRAMLY KARSAJA
8" BERK MAG YZKY TEKER, 5" BERK KASTOR
ÝÜKSÜK GOLTAÝJYK WE AÝAK DAÝANAGY
ÝÜKSÜK TURMASY WE HOWPSUZLYK GEMERI BILEN AÇYK TUTUJY
BIZIŇ HYZMATYMYZ
1. OEM we ODM kabul edilýär
2. Nusga elýeterli
3. Beýleki ýörite aýratynlyklary özleşdirip bolýar
4. Ähli müşderilere çalt jogap bermek
Köp soralýan soraglar
1. Siziň brendiňiz näme?
Biziň öz Jianlian brendimiz bar we OEM hem kabul ederliklidir. Dürli meşhur brendler henizem barmy?
şu ýere paýlaň.
2. Başga modeliňiz barmy?
Hawa, şeýle. Görkezýän modellerimiz diňe adaty. Biz öýde ulanylýan dürli önümleri hödürläp bilýäris. Ýörite aýratynlyklary öz islegimize görä üýtgedip bolýar.
3. Maňa arzanladyş berip bilersiňizmi?
Biz hödürleýän baha öz bahasyna golaý, şol bir wagtyň özünde bize az-kem girdeji giňişligi gerek. Eger köp mukdarda gerek bolsa, sizi kanagatlandyrjak arzanladyş baha göz öňünde tutular.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC9003LAJ |
| Açylan giňlik | 45 sm |
| Gatlanan giňlik | 20 sm |
| Oturgyç giňligi | 37 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 30 sm |
| Oturgyç beýikligi | 45 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 38 sm |
| Umumy beýiklik | 88 sm |
| Arka tekeriň diametri | 8" |
| Öň kastoryň diametri | 6" |
| Agramlyk örtük. | 100 kg / 220 funt |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 75*25*66sm |
| Net agramy | 7.2 kg |
| Umumy agram | 9.4 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' ?FCL | 220 sany |
| 40' FCL | 550 sany |