Çagalar üçin alýumin maýyp arabasy&LC883LABJ

Beýany
Pnewmatiki alýumin maýyp arabasy bazardaky iň ýeňil ulag oturgyçlarynyň biridir, agramy bary-ýogy 26 funt! Saýlap boljak reňk bilen, sizi ajaýyp görnüşde daşap bolýar. Howpsuzlyk kemeri we aýlanyp açylýan aýak daýançlary standart görnüşde bar we bu oturgyçdan münmegi we çykmagy aňsatlaşdyrýar. Çalt ýygnamak saklamak we daşamak üçin has aňsat, ýumşak goltuk daýançlary bolsa goşmaça rahatlyk goşýar. Berk kastor we pnewmatiki arka tigir bilen hatda gödek ýerlerde hem howpsuz we ýumşak syýahat edip bilersiňiz.
NÄME ÜÇIN BIZI SAÝLAMALY?

1. Hytaýda lukmançylyk önümlerinde 20 ýyldan gowrak tejribe
2. Biziň 30,000 inedördül metr meýdany tutýan öz fabrikamyz bar
3. 20 ýyllyk OEM we ODM tejribesi
4. ISO 13485 standartyna laýyklykda berk hil gözegçiligi ulgamy
5. Biz CE, ISO 13485 tarapyndan sertifikatlaşdyrylandyrys
ELTIP BERMEK

1. Biz müşderilerimize FOB Guangzhou, Shenzhen we Foshan teklip edip bileris
2. Müşderiniň talabyna laýyklykda CIF
3. Gapjygy beýleki Hytaý üpjün edijisi bilen garyşdyryň
* DHL, UPS, Fedex, TNT: 3-6 iş güni
* EMS: 5-8 iş güni
* Hytaý poçtasy howa poçtasy: Günbatar Ýewropa, Demirgazyk Amerika we Aziýa 10-20 iş güni
Gündogar Ýewropa, Günorta Amerika we Ýakyn Gündogara 15-25 iş güni
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC883LABJ |
| Açylan giňlik | 50 sm |
| Gatlanan giňlik | 25 sm |
| Oturgyç giňligi | 30 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 30 sm |
| Oturgyç beýikligi | 48 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 40 sm |
| Umumy beýiklik | 85 sm |
| Arka tekeriň diametri | 22" |
| Öň kastoryň diametri | 6" |
| Agramlyk örtük. | 100 kg / 220 funt |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 80*33*66sm |
| Net agramy | 11.8 kg |
| Umumy agram | 14.4 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' ?FCL | 175 sany |
| 40' FCL | 425 sany |