Transit alýumin oturgyçly arabasy we LC9004L

Beýany
Ol maýyplygy we hereketi çäklendirilen adamlaryň isleglerini kanagatlandyrmak üçin döredilen köpugurly enjamdyr. Onuň ajaýyp işleýşi we amaly dizaýny ähli görnüşli ulanyjylaryň garaşmalaryna laýyk geler.
Ýeňil gatlanýan maýyp arabasy: Ykjam we iteklemek aňsat bolan bu uly ýaşlylar üçin niýetlenen gatlanýan ulag arabasynyň agramy bary-ýogy 15 funt bolup, ony bazardaky iň ýeňil ulag oturgyçlarynyň biri edýär. Bu ulag alýumin maýyp arabasy bagajda ýa-da arka oturgyçda aňsatlyk bilen saklamak üçin tekiz we ykjam gatlanýar; uly ýaşlylar üçin ajaýyp syýahat arabasy. Berk alýumin çarçuwasy we 220 funta çenli çydamly material goldawy; aýlanýan maýyp arabasynyň öňünde 5 dýuýmlyk we arkasynda 6 dýuýmlyk tekerler, alýumin arka teker gulplary bar. Uly ýaşlylar üçin niýetlenen bu ulag oturgyjynda oturgyjy dynç alanda berkitmek üçin howpsuzlyk kemeri we arka teker gulplary bar; açylýan goltuk daýançlary rahatlyk üpjün edýär.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC9004L |
| Açylan giňlik | 37 sm |
| Gatlanan giňlik | 19 sm |
| Oturgyç giňligi | 32 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 37 sm |
| Oturgyç beýikligi | 45 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 40 sm |
| Umumy beýiklik | 87 sm |
| Arka tekeriň diametri | 6" |
| Öň kastoryň diametri | 5" |
| Agramlyk örtük. | 100 kg / 220 funt |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 53*24*62sm |
| Net agramy | 7 kg |
| Umumy agram | 8.1 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' ?FCL | 345 sany |
| 40' FCL | 850 sany |