Aýrylyp bolýan aýak daýançlary bolan ykdysady el bilen alynýan maýyplar üçin arabajyk #JL972
8" PVC berk öň tekerler
Berk tekerleri bolan 24 dýuýmlyk arka tekerler
Dat almaýan polatdan ýasalan gapdal goragly berk we ýumşak gol daýajyklar
Alýumin aýlanýan aýak plitalary bilen aýrylyp we açylyp-ýapylýan aýak dayaklary
Çydamly hromlanan uglerod polat çarçuwasy
Ýumşak PVX örtükleri berk we arassalamak aňsat
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa şaýlaryny sowgat bereris.


Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC972 |
| Açylan giňlik | 66 sm |
| Gatlanan giňlik | 23 sm |
| Oturgyç giňligi | 45 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 43 sm |
| Oturgyç beýikligi | 48 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 39 sm |
| Umumy beýiklik | 87 sm |
| Umumy uzynlyk | 101 sm |
| Arka tekeriň diametri | 61 sm / 24" |
| Öň kastoryň diametri | 20.32 sm / 8" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 80sm*24sm*89sm / 31.5"*9.5"*35.1" |
| Net agramy | 18 kg / 40 funt |
| Umumy agram | 20 kg / 44 funt |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 164 bölek |
| 40' FCL | 392 bölek |

MÜŞDERILERIMIZ NIREDEN?Önümimiz bütin dünýäde, esasanam Ýewropada, Demirgazyk Amerikada, Günorta Amerikada, Orta Gündogarda we Günorta-Gündogar Aziýada satylýar. Önümlerimiziň siziň bazaryňyza laýyk geljekdigine ynanmagyňyzy haýyş edýäris. Biz bilen habarlaşmaga hoş geldiňiz.
HYZMATLARYMYZ1. OEM we ODMare kabul edildi2. Nusga elýeterli3. Beýleki ýörite aýratynlyklary özleşdirip bolýar4. Ähli müşderilere çalt jogap beriň

S: Biz näme üçin bu ýerde?
A: Kompaniýa 15000 inedördül metr meýdany bolan ýerde ýerleşýär. 200-den gowrak işgär, şol sanda 20 dolandyryjy we 30 tehniki işgär bar. Biz 150-den gowrak dürli modellerden ybarat bolan 9 görnüşli önümi işläp düzdik. Bu önümler 30-dan gowrak ýurda giňden satyldy.
S: Siz zawod ýa-da söwda kompaniýasymy?
A: Biz lukmançylyk enjamlary üçin professional üpjün ediji. Biziň Foşan welaýatynda öýde ideg önümlerine ýöriteleşdirilen fabrikamyz bar.
Biz önümçilik we söwda işlerine üns berýäris. Şeýle ýagdaýda, müşderilere paket modellerini hödürläp bileris. Kompaniýamyza gelip görmek üçin hoş geldiňiz.
S: Siziň fabrikaňyz nirede ýerleşýär? Men ol ýere nädip baryp bilerin?
A: Biziň fabrikamyz Hytaýyň Guangdong welaýatynyň Foşan şäheriniň Nanhaý etrabynyň Dali Siebian senagat parkynda ýerleşýär. Fabrikamyza gelip görmek üçin hoş geldiňiz.