Bilek gaýyşly ýeňil gatlanýan jalyuz hasasy #LC936L
Beýany1. Ýeňil we berk ekstrudirlenen alýumin turba 2. Taýagy aňsat we amatly saklamak we syýahat etmek üçin 4 bölege bölüp bolýar. 3. Polipropilen tutujysy aňsat elýeterli ýerde bolup bilýän neýlon bilek gaýyşly. 4. Görünmegi ýokarlandyrmak üçin gyzyl we ak reňkli şöhlelendiriji ýüzi. 5. Taýgalma hadysasyny azaltmak üçin aşaky ujy taýgama garşy rezinden ýasalýar.
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa bölekleri sowgat bereris.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC949L |
| Tüpe | Ekstrudirlenen alýumin |
| El tutujysy | PP (Polipropilen) |
| Maslahat | Rezin |
| Umumy beýiklik | 119 sm / 46.85" |
| Ýokarky turbanyň diametri | 33 sm / 12.99" |
| Aşakky turbanyň diametri | 13 mm / 1/2" |
| Galyň. Turba diwary | 1,2 mm |
| Agramlyk örtük. | 135 kg / 300 funt. |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 66sm*17sm*22sm / 26.0"*6.7"*8.7" |
| Her karton üçin mukdary | 40 bölek |
| Arassa agram (bir bölek) | 0.20 kg / 0.44 funt. |
| Arassa agram (Jemi) | 8.00 kg / 17.78 funt. |
| Umumy agram | 8.60 kg / 19.11 funt. |
| 20' FCL | 1134 karton / 45360 bölek |
| 40' FCL | 2755 karton / 110200 bölek |