Rahat el tutujysy bolan, beýikligi sazlanyp bilýän ýeňil ýöremek üçin goltuk taýagy, açyk ýaşyl reňk
Beýany
#LC937L(4) 6 reňkde elýeterli bolan ýeňil gol taýynynyň modelidir. Ol esasan 300 funt agrama çydap bilýän anodlaşdyrylan örtükli ýeňil we berk ekstrudirlenen alýumin turbadan ýasalýar. Turbada dürli ulanyjylara laýyk gelýän gol manžetkasyny we tutawaçyň beýikligini sazlamak üçin ýazly gulp ştifti bar. Gol manžetkasy we tutawaç ergonomiki taýdan ýadawlygy azaltmak we has rahat tejribe bermek üçin dizaýn edilen. Aşakky ujy taýgama garşy rezinden ýasalyp, taýgama hadysasyny azaldýar.
Aýratynlyklar
Ýeňil baldaklar: Alýumin ergininden ýasalýar, ýeňil agramly, berk we çydamly, poslamaga aňsat däl, ýokary göterijilik ukyby, 300 funt çenli, uzak hyzmat möhleti.
6 reňkde bar
Sazlanyp bolýan baldaklar: 10 derejeli beýikligi sazlamak, dürli beýiklikleriň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak aňsat, boýy 37″-den 46″-e çenli ulanyjylar üçin amatly; Tirsek goldaw kemeriniň dizaýny elleriňizi aýyrman zatlary almak üçin amatly;
Ergonomik baldaklar: ABS materialyndan ýasalan U görnüşli tirsek goldawy tirsek we bilek üçin gowy goldaw berýär, ulanmak has amatly we uzak wagtlap ulanylandan soň özüne rahatsyz duýulmaz.
Taýgalanmagyň öňüni almak üçin aşaky ujy taýgalanýan rezin materialdan ýasalýar
Rahat we Howpsuz: Taýagyň tutawaçy süýşmeýän ýumşak rezin bilen dizaýn edilen, ol basyşa we aşynmaga çydamly we eliňiziň aýagy terlese, süýşmez; ynsanlaşdyrylan şöhlelendiriji çyra dizaýny gijelerine syýahat etmegi has howpsuz edýär.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC937L(4) |
| Tüpe | Ekstrudirlenen alýumin |
| Gol manjeti | Plastik |
| El tutujy | Plastik |
| Maslahat | Rezin |
| Umumy beýiklik | 95-118 sm / 37.4″-46.46″ |
| Ýokarky turbanyň diametri | 22 mm / 7/8″ |
| Aşakky turbanyň diametri | 19 mm / 3/4″ |
| Galyň. Turba diwary | 1,2 mm |
| Agramlyk örtük. | 135 kg / 300 funt. |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 101sm*31sm*31sm / 39.8″*12.2″*12.2″ |
| Her karton üçin mukdary | 20 bölek |
| Arassa agram (bir bölek) | 0.47 kg / 1.04 funt. |
| Arassa agram (Jemi) | 9.40 kg / 20.89 funt. |
| Umumy agram | 10.60 kg / 23.56 funt. |
| 20′ FCL | 288 karton / 5760 bölek |
| 40′ FCL | 700 karton / 14000 bölek |