Rahat el tutujysy bolan, beýikligi sazlanyp bilýän ýeňil ýöremek üçin goltuk taýagy
#LC9312L ýeňil gol tirsegi bolup, esasan 300 funt agramlyk göterijilige çydap bilýän, anodlaşdyrylan örtükli ýeňil we berk ekstrudirlenen alýumin turbadan ýasalýar. Turbada dürli ulanyjylara laýyk gelýän gol manjetini we tutawaçyň beýikligini sazlamak üçin ýazly gulplaýjy iňňe bar. El tutawaç ýadawlygy azaldyp we has rahat tejribe üpjün edip biler. Aşakky ujy süýşme hadysasyny azaltmak üçin süýşmeýän rezinden ýasalýar.
Aýratynlyklar
Ýeňil baldaklar: Alýumin ergininden ýasalýar, ýeňil agramly, berk we çydamly, poslamaga aňsat däl, ýokary göterijilik ukyby, 300 funt çenli, uzak hyzmat möhleti.
Sazlanyp bolýan baldaklar: 10 derejeli beýikligi sazlamak, dürli beýiklikleriň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak aňsat, 42″-47″ boýly ulanyjylar üçin amatly; Tirsek goldaw kemeriniň dizaýny elleriňizi aýyrman zatlary almak üçin amatly; Polipropilen tutujy ýadawlygy azaldyp we has rahat tejribe berip biler.
Rahat we Howpsuz: Taýagyň tutawaçy süýşmeýän ýumşak rezin bilen dizaýn edilen, ol basyşa we aşynmaga çydamly we eliňiziň aýagy terlese, süýşmez; ynsanlaşdyrylan şöhlelendiriji çyra dizaýny gijelerine syýahat etmegi has howpsuz edýär.
Ergonomik baldaklar: ABS materialyndan ýasalan U görnüşli tirsek goldawy, tirsek we bilek üçin gowy goldaw berýär, ulanmak has amatly we uzak wagtlap ulanylandan soň özüne rahatsyz duýulmaz.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC9312L |
| Tüpe | Ekstrudirlenen alýumin |
| Gol manjeti | Polat |
| El tutujysy | PP (Polipropilen) |
| Maslahat | Rezin |
| Umumy beýiklik | 107-120 sm / 42.13″-47.24″ |
| Ýokarky turbanyň diametri | 22 mm / 7/8″ |
| Aşakky turbanyň diametri | 19 mm / 3/4″ |
| Galyň. Turba diwary | 1,2 mm |
| Agramlyk örtük. | 135 kg / 300 funt. |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 108sm*31sm*31sm / 42.5″*12.2″*12.2″ |
| Her karton üçin mukdary | 20 bölek |
| Arassa agram (bir bölek) | 0.51 kg / 1.13 funt. |
| Arassa agram (Jemi) | 10.20 kg / 22.67 funt. |
| Umumy agram | 11.20 kg / 24.89 funt. |
| 20′ FCL | 270 karton / 5400 bölek |
| 40′ FCL | 655 karton / 13100 bölek |