Rahat el tutujysy bolan, beýikligi sazlanyp bilýän ýeňil ýöremek üçin goltuk taýagy
#LC9331L ýeňil gol tirsegi bolup, esasan 300 funt agramlyk göterijilige çydap bilýän, anodlaşdyrylan örtükli ýeňil we berk ekstrudirlenen alýumin turbadan ýasalýar. Ýokarky we aşaky turbalarda dürli ulanyjylara laýyk gelýän gol manjetini we tutawaçyň beýikligini sazlamak üçin aýratynlykda ýazly gulp ştifti bar. Gol manjeti we tutawaç ýadawlygy azaltmak we has rahat tejribe bermek üçin ergonomiki taýdan dizaýn edilen. Aşakky ujy taýgama garşy rezinden ýasalyp, taýgama hadysasyny azaldýar.
Aýratynlyklar
Material: alýumin lehimli esasy turba + taýmaýan rezin aýak mata + daşky gurşaw üçin PP plastik tutujy. Ýokary hilli alýumin lehimli, bir taýagyň arassa agramy 1.09 funt. Ýeňil, ýöne berk. 300 funt çenli howpsuz göterýär.
Beýikligi sazlanyp bilner: beýikligiň 10 derejesi sazlanyp bilner. Dürli zerurlyklary kanagatlandyrmak üçin ýazly tokany dürli beýiklige sazlap bilersiňiz. Beýikligi (tutanjyndan pollara çenli) 36″-50″ aralygynda.
Ergonomik tutawaç: Ýokary hilli PP materialdan ýasalan kronşteýn, tirsek üçin gowy goldaw. El üçin hakyky rahatlyk döretmek üçin amatly ergonomik tutawaç. Gol manžeti we el tutawaç has durnuklylyk we çydamlylyk üçin bir bölek hökmünde galyplandyrylan.
Taýmaýan mata: rezin aýak mata, aşynma we taýmaýan. Aýak ýastygynyň aşagynda sürtülmäni ýokarlandyrmak we taýmaýan täsiri has gowy saklamak üçin taýmaýan tekstura dizaýny bar.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC9331L |
| Tüpe | Ekstrudirlenen alýumin |
| Gol manjeti we tutujy | PP (Polipropilen) |
| Maslahat | Rezin |
| Umumy beýiklik | 93-127 sm / 36.61″-50.00″ |
| Ýokarky turbanyň diametri | 22 mm / 7/8″ |
| Aşakky turbanyň diametri | 19 mm / 3/4″ |
| Galyň. Turba diwary | 1,2 mm |
| Agramlyk örtük. | 135 kg / 300 funt. |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 93sm*28sm*31sm / 36.6″*11.0″*12.2″ |
| Her karton üçin mukdary | 20 bölek |
| Arassa agram (bir bölek) | 0.49 kg / 1.09 funt. |
| Arassa agram (Jemi) | 9.80 kg / 21.78 funt. |
| Umumy agram | 10.70 kg / 23.78 funt. |
| 20′ FCL | 347 karton / 6940 bölek |
| 40′ FCL | 842 karton / 16840 bölek |