Beýikligi sazlanyp bilinýän ýeňil gatlanýan taýak
Beýany
Anodlaşdyrylan örtükli ýeňil we berk ekstrudirlenen alýumin turba. Taýagy saklamak we syýahat etmek üçin aňsat we amatly bolmak üçin 4 bölege büküp bolýar. Gözel reňkli ýüzi. Ýokarky turbada tutawaçyň beýikligini sazlamak üçin ýazly gulplaýjy iňňe bar. Ergonomiki taýdan dizaýn edilen agaç tutawaç ýadawlygy azaldyp we has rahat tejribe berip biler. Aşakky ujy süýşme hadysasyny azaltmak üçin süýşmeýän rezinden ýasalýar. 300 funt agramlyk göterijilige çydap bilýär.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC9279L |
| Tüpe | Ekstrudirlenen alýumin |
| El tutujysy | Plastik |
| Maslahat | Rezin |
| Umumy beýiklik | 84-94.5 sm |
| Ýokarky turbanyň diametri | 22 mm / 7/8" |
| Aşakky turbanyň diametri | 19 mm / 3/4" |
| Galyň. Turba diwary | 1,2 mm |
| Agramlyk örtük. | 100 kg |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 61*17*23sm |
| Her karton üçin mukdary | 20 bölek |
| Arassa agram (bir bölek) | 0,35 kg |
| Arassa agram (Jemi) | 7.2 kg |
| Umumy agram | 7.6 kg |