Beýikligi sazlanyp bilinýän ýeňil ýörite tutawaçly ýöreýiş taýagy?
Beýany
Ýörite tutawaç bilen has moda ýaly görünýär we size güýçli goldaw berýär.
Diňe ýeňil däl, eýsem ýeterlik derejede berk, ony has aňsat we howpsuz ulanyň.
Boýy amatly sazlap bolýarmy? (75-97.5 sm)
Alýumin oksidi öndürmek bilen, ýüzi poslamaga çydamly bolýar.
Aşakky ujy taýmaýan rezinden ýasalyp, islendik ýerde ulanylyp bilner.
El tutujysyny öz islegiňize görä üýtgedip bolýar.
önümiň reňkini öz islegiňize görä üýtgedip bolýar.
Aýratynlyklar
Siziň zerurlyklaryňyza laýyk gelýän sazlanyp bilner:Düwmäniň ýönekeý basylmagy bilen, onuň beýikligini 29 дюйmdan 38 дюйma çenli islendik ýere sazlap bolýar. Sag elli ýa-da çep elli bolsaňyzam, bu taýagy zerurlyklaryňyza laýyk getirmek üçin aňsatlyk bilen öwrüp bolýar. Üç aýakly ujy bolan tutgaly ýöremek üçin taýagy 10 beýikligi sazlamak bilen uzaldyp bolýar.
Klassiki görnüşli we berk taýak:Bu taýak 300 funt agramda ulanmaga niýetlenen, owadan görünýär we durnukly, ýeňil agramy üçin has uly diametrli alýumin turba bilen ýasalýar, ýöne bu alýumin taýak beýleki taýaklardan has gowy berkligi we berk goldawy bilen ynamly durnuklylygy üpjün edýär. (Reňkini sazlap bolýar)
Berkidiji gulp:Rahatlygyňyza we degişli ölçegiňize laýyk geleniňizden soň, ortasynda taýagy berkidýän we onuň tötänleýin gaýtadan sazlanmagynyň öňüni alýan wintli birleşýän birleşme bar. Dartylandan soň, taýajyk berk ýöreýiş taýagy ýaly duýulýar, işleýär we işleýär.
Taýgalanýan ujy:Ornatylan uçlar ýeterlik derejede berk we gowy çydamlylyga eýedir. Taýak ujy çygly ýüzlerde süýşme howpuny azaltmak üçin uzadylan daşky gyrasy bilen ýere urlan urgy siňdirmek üçin niýetlenendir. Bu uç has gowy ýumşaklygy we ýöremek rahatlygyny üpjün edýär.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #JL9300L |
| Tüpe | Ekstrudirlenen alýumin |
| El tutujysy | PP (Polipropilen) |
| Maslahat | Rezin |
| Umumy beýiklik | 75-97.5 sm / 29.53″-38.39″ |
| Ýokarky turbanyň diametri | 22 mm / 7/8″ |
| Aşakky turbanyň diametri | 19 mm / 3/4″ |
| Galyň. Turba diwary | 1,2 mm |
| Agramlyk örtük. | 135 kg / 300 funt. |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 75sm*35sm*15sm / 29.5″*13.8″*5.9″ |
| Her karton üçin mukdary | 20 bölek |
| Arassa agram (bir bölek) | 0.38 kg / 0.84 funt. |
| Arassa agram (Jemi) | 7.60 kg / 16.89 funt. |
| Umumy agram | 8.50 kg / 18.89 funt. |
| 20′ FCL | 711 karton / 14220 bölek |
| 40′ FCL | 1727 karton / 34540 bölek |