Ýeňil sport maýyplar arabasy #LC958LAQ
Beýany
31 funt agramly alýumin çarçuwaly we anodlaşdyrylan örtükli ýeňil maýyp arabasy? çarpaz daýanjy maýyp arabasynyň gurluşyny gowulandyrýar 7 sany PVC öň tekerler PU görnüşli 24" çalt spikerli tigir Ýumşak goltuklary yza süýşürip bolýar Ýokary berk PE açylýan aýak plitalary bolan aýak daýanjy Ýumşak neýlon örtük berk we arassalamak aňsat
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa şaýlaryny sowgat bereris.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC958LAQ |
| Açylan giňlik | 71 sm |
| Gatlanan giňlik | 32 sm |
| Oturgyç giňligi | 45 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 48 sm |
| Oturgyç beýikligi | 48 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 39 sm |
| Umumy beýiklik | 93 sm |
| Umumy uzynlyk | 91 sm |
| Arka tekeriň diametri | 8" |
| Öň kastoryň diametri | 24" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt.) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 73*34*95sm |
| Net agramy | 15 kg / 31 funt. |
| Umumy agram | 17kg / 36 funt. |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 118 bölek |
| 40' FCL | 288 bölek |
