El bilen işleýän çagalar üçin ýatan maýyp arabasy #LC212BCG
Beýany
» Hrom örtükli berk uglerod polat çarçuwasy
» Rahat we egilişli sazlanyp bilýän ýokary arka daýanç
» 6" PVC berk öň tekerler
» 16" yzky tekerler MAG hublary we pnewmatiki tekerler bilen gelýär
» Teker tormozlaryny gulplamak üçin basyň
» Maýyp arabasyny saklamak üçin ýoldaş üçin tormozly tutgalar
» Yza süýşürilýän we ýumşak gol daýançlar
» Alýumin aýlanýan aýak plitalary we rahat aýak dayaklary bilen aýrylyp bilinýän we galdyrylýan aýak dayaklary
» Ýumşak örtük berk we rahat neýlondan ýasalýar
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa şaýlaryny sowgat bereris.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC212BCG |
| Açylan giňlik | 55 sm |
| Gatlanan giňlik | 32 sm |
| Oturgyç giňligi | 40 sm |
| Oturgyç çuňlugy | 41 sm |
| Oturgyç beýikligi | 47 sm |
| Arka daýagyň beýikligi | 60 sm |
| Umumy beýiklik | 107 sm |
| Umumy uzynlyk | 106 sm |
| Arka tekeriň diametri | 16" |
| Öň kastoryň diametri | 6" |
| Agramlyk örtük. | 100 kg / 220 funt |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 80*33*107.5sm |
| Net agramy | 17.7 kg |
| Umumy agram | 20.4 kg |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 94 bölek |
| 40' FCL | 230 sany |