12 дюйm yzky tekeri bolan ýeňil maýyplar arabasy#JL8630LAJ-12
Beýany
» 30 funtdan az agramly ýeňil maýyp arabasy.
» Anodlaşdyrylan örtükli berk alýumin çarçuwa
» 6” berk tekerler
» 12" PNEWMATIK YZKY TEKER
» Teker tormozlaryny gulplamak üçin basyň
» Yza düşürilýän tutawaçlar
» aýrylyp bilinýän gol daýanjy
» gatlanýan aýak plitalary
Serwirleme
Kompaniýanyň profili
Ýokary hilli önümler
1993-nji ýylda esaslandyrylan. 1500 kwadrat metr meýdan
100-DEN GOWRAK ÝURTA EKSPORT ETMEK 3 SEMINAR
20 menejer we 30 tehniki işgäri öz içine alýan 200-den gowrak işgär
Topar
Müşderileriň kanagatlanma derejesi 98% -den ýokary
Yzygiderli täzelikler we kämilleşmeler
Mükemmellige ymtylmak Müşderiler üçin gymmatlyk döretmek
Her bir müşderi üçin ýokary gymmatly önümleri dörediň
Tejribeli
Alýumin senagatynda on ýyldan gowrak tejribe
200D-den gowrak kärhanalara hyzmat edýär
Tehniki häsiýetnamalar
Haryt belgisi #JL8630LAJ-12
Açylan giňlik 61 sm
Gatlanan giňlik 28 sm
Oturgyç giňligi 46 sm
Oturgyç çuňlugy 36 sm
Oturgyç beýikligi 45.5 sm
Arka daýagyň beýikligi 46 sm
Umumy beýiklik 91 sm
Arka tekeriň diametri 12"
Öň kastoryň diametri 6"