Önümiň düşündirişi
#LC940L OTURGYÇLY BÜKLENÝÄN ÝÖREMEK ÜÇIN TASAK ýöreýän wagtyňyz berkligi we oturmak üçin amatlylygy üpjün edýär. ERGONOMIK TUTGYÇ, el dartgynlygyny ýa-da myşsalaryň ýadawlygyny azaltmak üçin boýalan, jylaňlanan we konturlanan hakyky agaçdan ýasalyp, rahat tutuş üpjün edýär. Bu tagtanyň deňagramlylygy saklamaga kömek etmek üçin köp ýüzlerde goşmaça howpsuzlyk we dartgynlyk üpjün etmek üçin süýşmeýän ujy bar. Dörtburçluk esas has gowy dartgynlyk üpjün edýär we aňsat ýöremek üçin çeýeligi üpjün edip, doly agramy goldaýar. Uçarlarda, awtoulagda ýa-da öýüň töwereginde aňsat saklamak üçin amatly gatlanýar. Dörtburçluk esas ony ýere ýykylmagyň ýa-da düşmegiň öňüni alýan özbaşdak durýan taýaga öwürýär, bu bolsa şikesden ýa-da operasiýadan soň sagalýanlar üçin ajaýypdyr. Ol 300 funta çenli agramy göterýän berk we ýeňil alýuminiýden ýasalýar. Agramy diňe 1,7 funt, ýöne 300 funta çenli agramy göterýär. Oturgyç gatlananda taýanyň beýikligi 30 dýuým.
Önümiň parametrleri
| Önümiň ady | Ýöremek taýagy |
| Material | Alýumin lehimi |
| Maksimum ulanyjy agramy | 100KG |
| Beýikligi sazlaň | 63 – 79 |


Gaplama
| Karton ölçegleri. | 84sm*21sm*44sm / 33.1″*8.3″*17.3″ |
| Her karton üçin mukdary | 10 bölek |
| Arassa agram (bir bölek) | 0.77 kg / 1.71 funt. |
| Arassa agram (Jemi) | 7.70 kg / 17.10 funt. |
| Umumy agram | 8.70 kg / 19.33 funt. |
| 20′ FCL | 360 karton / 3600 bölek |
| 40′ FCL | 876 karton / 8760 bölek |