Beýany
Pneumatic Mag Arka Tekerleri bolan Maýyplar Çarşaýy berklige, rahatlyga we has ýokary hereketlilige mätäç bolan işjeň ulanyjylar üçin niýetlenen ýokary öndürijilikli maýyplar arabasydyr. Ýeňil alýumin gurluşy, pnewmatik tekerleri bolan uly arka tekerleri we dürli ýokary hilli bölekleri bilen bu oturgyç hemmeler üçin elýeterli erkinlik we başdan geçirmeler hödürlemegi maksat edinýär.
Pnewmatik Mag arka tekerleri bolan maýyp arabasy ulanyjylara işjeň durmuş ýörelgesini alyp barmaga we gündelik işlere çäklendirmesiz gatnaşmaga mümkinçilik berýär. Pnewmatik tekerleri bolan uly, berk arka tekerleri oturgyjyň ot, çagyl, toprak we standart maýyp arabasynyň kynçylyk çekýän beýleki deňsiz ýerlerinden rahat geçmegine mümkinçilik berýär. Bu bolsa oturgyjy işli köçelerde ynamly hereket etmek, ýodalarda tebigat gezelençlerine çykmak we ýoldan öz-özünden aýlanyp geçmek üçin ajaýyp edýär. Howa şertlerine çydamly gurluş we rahat, ýöne ygtybarly bölekler ulanyjyny islendik syýahatda howpsuz we goldawly edýär. Ýolsuzluk mümkinçilikleriniň we rahatlygynyň utgaşmasy bilen bu maýyp arabasy serhetsiz gözleg geçirmek azatlygyny berýär.
Paslanmaga çydamly alýuminiýden ýasalan, Pneumatic Mag Arka Tekerleri bolan Maýyp Çarşak bary-ýogy 11,5 kg agramda, ýöne ulanyjynyň agramynda 100 kg çenli göterýär. Oturgyjyň berk gapdal çarçuwalary we çarpaz direkleri gatlananda ýa-da açylanda berk gurluşy üpjün edýär. Uly 22 dýuýmlyk yzky tekerlerde dürli ýüzlerde ýumşak ýöremek üçin pnewmatik mag tekerleri bar, kiçi 6 dýuýmlyk öň tekerler bolsa aňsat dolandyryşy we dolandyryşy üpjün edýär. Integrasiýa edilen el tormozlary eňňitlerde hereket edende howpsuz duruzmak güýjüni üpjün edýär. Ýumşak goltuk daýançlary we ergonomiki tor oturgyç bilen utgaşdyrylan sazlanyp bilinýän arka daýanç burçlary ulanyjynyň rahatlygyny üpjün edýär. Amatly saklamak üçin, maýyp arabasy 28 sm giňlikde ýygnalyp bilner.
Serwirleme
Önümlerimiziň bir ýyl kepilligi bar, eger sizde haýsydyr bir mesele ýüze çyksa, biziň bilen habarlaşyň, size kömek etmek üçin elimizden gelenini ederis.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC868LJ |
| Açylan giňlik | 60 sm / 23.62" |
| Gatlanan giňlik | 26 sm / 10.24" |
| Oturgyç giňligi | 41 sm / 16.14" (isleg boýunça: ?46 sm / 18.11) |
| Oturgyç çuňlugy | 43 sm / 16.93" |
| Oturgyç beýikligi | 50 sm / 19.69" |
| Arka daýagyň beýikligi | 38 sm / 14.96" |
| Umumy beýiklik | 89 sm / 35.04" |
| Umumy uzynlyk | 97 sm / 38.19" |
| Arka tekeriň diametri | 61 sm / 24" |
| Öň kastoryň diametri | 15 sm / 6" |
| Agramlyk örtük. | 113 kg / 250 funt (Konserwatiw: 100 kg / 220 funt.) |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 95sm*23sm*88sm / 37.4"*9.06"*34.65" |
| Net agramy | 10.0 kg / 22 funt. |
| Umumy agram | 12.2 kg / 27 funt. |
| Her karton üçin mukdary | 1 bölek |
| 20' FCL | 146 bölek |
| 40' FCL | 348 bölek |
GAPLAMA
Standart deňiz gaplamasy: eksport kartony
Biz şeýle hem OEM gaplamasyny hödürläp bileris