Ýaralananlar üçin beýikligi sazlanyp bilýän ýeňil ýöremek üçin goltuk taýagy
Beýany
1. Ýeňil we berk material mukdary
2. Iki gol manžetkasynyň we tutawaçyň beýikligi dürli ulanyjylara laýyk gelýän görnüşde sazlanyp bilner. (85-116 sm)
3. Alýumin oksidi öndürmek bilen, ýüzi poslamaga çydamlydyr.
4. Gol manjeti goluňyzy berk saklap biler we goluňyz özüňizi gowy duýar.
5. El tutujy size güýç goldawyny we rahat tejribe berer.
6. Aşakky ujy taýmaýan rezinden ýasalyp, islendik ýerde ulanylyp bilner (çygly ýer, palçyk ýol, asfaltlanmaýan ýol we ş.m.)
7. El tutujyny öz islegiňize görä üýtgedip bolýar.siziň talabyňyza laýyklykdas)
8. önümiň reňkini öz islegiňize görä üýtgedip bolýar. (siziň talabyňyza laýyklykdas)
Serwirleme
Bu önüme bir ýyl kepillik berýäris.
Eger hil meselesini tapsaňyz, bize yzyna satyn alyp bilersiňiz, biz bolsa bölekleri sowgat bereris.
Tehniki häsiýetnamalar
| Haryt belgisi | #LC923L |
| Tüpe | Ekstrudirlenen alýumin |
| Gol manjeti we tutujy | PP (Polipropilen) |
| Maslahat | Rezin |
| Umumy beýiklik | 85-116 sm / 33.46"-45.67" |
| Ýokarky turbanyň diametri | 22 mm / 7/8" |
| Aşakky turbanyň diametri | 19 mm / 3/4" |
| Galyň. Turba diwary | 1,2 mm |
| Agramlyk örtük. | 135 kg / 300 funt. |
Gaplama
| Karton ölçegleri. | 85sm*28sm*31sm / 33.5"*11.0"*12.2" |
| Her karton üçin mukdary | 20 bölek |
| Arassa agram (bir bölek) | 0.49 kg / 1.09 funt. |
| Arassa agram (Jemi) | 9.80 kg / 21.78 funt. |
| Umumy agram | 10.70 kg / 23.78 funt. |
| 20' FCL | 380 karton / 7600 bölek |
| 40' FCL | 922 karton / 18440 bölek |